Protože náš e-shop od začátku své existence nabízí pouze platbu dobírkou, netýká se nás nejnovější vynález státní správy v oboru „Jak ještě více, lépe a efektivněji naházet živnostníkům klacky pod nohy“, to jest slavné EET.
Pokud by ovšem tato výjimka ze zákona přestala platit a i my bychom byli nuceni pořídit si tuto nehoráznost, okamžitě zavíráme krám. A kdyby někoho zajímalo, proč si myslíme, že si ten estébáckej Jánošík zaslouží dostat ránu valaškou za uši (a s ním všichni ti, kteří mu tento zločin pomohli schválit, pamatujte na ně při volbách).
Tady je hezké shrnutí.

OhlasyOhlasy zákazníků

Slečna, která se velmi zasazovala o to, mít na svatebním oznámení 1 ks citátu a 1 ks svatebního veršíku, je velmi zklamaná a píše:

Milý pane Botka, naše plodná korespondence mne začíná vážně bavit a velmi oceňuji Vaši snahu učinit naše oznámení originální, vtipné a za každou cenu ho uchránit od níže zmiňovaných zaláskovaných veršíků. Pochopila jsem konečně, že zřejmě nejsme s přítelem dostatečně svéprávní na to, abychom si sami o jeho podobě rozhodli, koneckonců bylo asi naivní se domnívat, že máme právo do toho mluvit. Představu o natištění textu také na rub oznámení jsem vzdala již po Vaší první milé odpovědi, ale doufala jsem, že natištěním alespoň té jedné věty místo adresy by Vaše duševní zraví k újmě přijít nemuselo, opět omyl. Frontální lobotomii nepodstupujte, pro chirurga by to beztak byla asi zbytečná práce, skutečný smysl svatebních oznámení dělaných na míru těm, kdo se chtějí brát, Vám totiž úspěšně uniká i bez tohoto zákroku. Přeji Vám úspěšný den a hodně štěstí při Vašem osvíceném, vyčerpávajícím a záslužném boji proti těm, kdo nedejbože projeví svůj vlastní názor.
Sbohem a šáteček, A.K.
ZÁPLAVA DĚKOVNÝCH DOPISŮ NÁS JIŽ ZAČALA TROCHU UNAVOVAT, ZAŘADILI JSME PROTO OPĚT NA ZAČÁTEK JEDEN NEGATIVNÍ OHLAS, KTERÉHO SI VELMI VÁŽÍME. DĚKUJEME, PANE VOSTROVSKÝ

…Pošlete nám na zmíněnou adresu složenku s náklady, které si myslíte, že Vám tvorbou onoho paskvilu vznikly a doufám, že o sobě už nikdy neuslyšíme. Nejste ani vtipný, ani nijak zvlašť graficky zdatný, nechápu proto, kde berete své nekonečné sebevědomí. O Váš výtvor nemáme zájem.
Roman Vostrovský
Oznámení dorazila, jsme mile překvapeni, kvalita výborná. Rodičové marně hledali na pozvánkách holoubka s prstýnkem v zobáčku, ale mladší generace to ocenila a sklidilo to obrovský úspěch. Koneckonců je to naše svatba. Takže ještě jednou díky, díky, díky.
Monika + Jan
Dobrý den,
nechápeme, proč všechny firmy a úřady v této republice nedokážou pracovat tak rychle, spolehlivě, kvalitně, bezproblémově a s invencí jako Vy. Více takový firem!
Děkujeme. Přání jsou perfektní a u některých členů rodiny dokonce i vyvolávají nadšení.
Honza & Alena
Vážení a milí kreativci!
Musím upřímně říct, že smekám jak před obsahem Vašeho webu (z nějž je na první pohled patrné, že vtipná kaše jest Vaší každodenní krmí), tak před Vaším bleskovým zpracováním zakázek. Je to vážně příjemné překvápko, když ráno odsouhlasíte vše k tisku, ještě týž den večer dostanete info o vyexpedování zakázky, a druhý den si zásilku vyzvednete na poště - zkrátka prvotřídní práce - klobouk dolů!
Rovněž jsme uvítali Vaše připomínky při korektuře, které nám laikům, snažícím se vytvořit originální text, pomohly udržet si objektivní náhled na věc a nesklouznout k omletým a přesládlým frázím (protože čím víc se s tím člověk moří, tím hůř se pak vybírá ze všech variant ta pravá ořechová verze)... Dík tomu jsme si lámali hlavu o chvilku déle, a rozhodně to přineslo své ovoce! Proto Vašim kritikům musím vzkázat, že sdělení nezávislého názoru ze strany autorů oznámení je podle mne daleko lepší, než slepé odsouhlasení "čehokoliv" jen za vidinou zisku ze zakázky (jak tomu mnohdy jinde bývá).
Tak - a teď nám už zbývá jen radostně zvolat: "Tramtadadááá, máme to za sebou!" a s klidným svědomím můžeme Vaše-naše netradiční kartičky začít hrdě šířit mezi nedočkavé příbuzenstvo... Vy se dál držte hesla, že s úsměvem jde všechno líp, a my přejeme hodně úspěchů s Vašimi neotřelými nápady i do budoucna!
Zdraví
maximálně spokojení A+P
Díky za perfektně odvedenou práci...oznámení sklidily obrovský úspěch, který přeji i Vám!
S pozdravem,
Jana Mahovská
Věřte tomu nebo ne, ale zásilka dorazila již včera. Jsme spokojení a děkujeme.
S přáním mnoha úspěchů
Kateřina Bubnová
Dobrý den, dnes nám dorazily svatební oznámení - jsou opravdu super, jsme nadšeni. Grafika, tisk a zpracování profi! Díky moc - dalším odvážlivcům doporučíme.
JR a RK
Dnes kolem 9h zazvonil pošťák a......oznámení i pozvání už máme doma. JSOU SUPER!!! Děkujeme mnohokrát za pohodové jednání a neuvěřitelnou rychlost:-))
Lucie a Michal
...už potěšilo
děkuji za bezproblémovou spolupráci a kdyby se moje vdavky jednoho dne opakovaly - zůstanu věrnou zákaznicí
s pozdravem K.H
Dobrý den, děkujeme za rychlou výrobu i dodání našeho oznámení. Má u kamarádů velký úspěch, takže doporučujeme dalším postiženým. Doufáme jen, že se na to budou tvářit stejně pozitivně i naši rodiče a starší pozvaní. Kdyby ne, je to jejich problém, je to totiž naše svatba, a nám se to MOC líbí! Takže ještě jednou děkujeme a doufáme, že když už jsme jednou postižení, vydrží nám to natolik dlouho, že už Vaše služby (i když kvalitní) nebudeme potřebovat . :-)
Blanka & Aleš
Prasátko rozbito, zásilka přebrána :-).
Díky moc, vše dorazilo v pořádku. Snad se budou líbit.
Mějte se fajn.
Jana a Radek
Děkujeme, oznámení jsou pěkná a jsme naprosto spokojeni i s vašimi službami.
Iva & Aleš
Dobrý den,
zakázka dorazila :-) Byli jste děsně rychlí, pošta už tolik ne :-(
Oznámení je super, moc se nám i příbuzným líbí, jste originální a my díky Vám taky. Takže ještě jednou díky moc!!!
I.R.
Vážený pane Zahradníku
chci Vám touto cestou poděkovat za perfektně a profesionálně odvedenou práci. Oznámení včera přišlo a je VÝBORNÉ !!!!!!
Děkujeme a přeji krásný a pohodový víkend.
Štěpán Němec a Lucie Vachutová
Dobry den,
oznameni a pozvanky jsou skvele a maji velky uspech svou originalitou u vsech pozvanych :-) Ocenujeme rychlost a velmi profesionalni pristup jaky jste ukazali. Vasi firmu lze jen doporucit. Prejeme hodne prace do dalsiho podnikani,
Blanka Ruzickova a Roman Frencl
Dobrý den! Děkujeme vám za vaše oznámení. Je krásné! Velice mile nás překvapila vaše rychlost a spolehlivost. Rádi vás doporučíme našim přátelům. Pěkný den!
Magdalena a Marek
Děkuji, oznámení vypadají parádně. Některým lidem při pohledu na ně spadla brada...tak originální oznámení ještě neviděli.
Díky a mějte se.
Barbora Ještěbernatíková
Dobrý den,
tak balíček už dorazil a oznámení jsou fakt super. Ještě jednou moc díky:-)
Pavla N.
Děkujeme za dodání, Váš výrobek je skvělý, jsme spokojeni a nelitujeme. Určitě doporučíme dalším chomoutům :-)
S pozdravem Hájková Eva
Díky,
pašík rozbitej, listonoš uhnanej, oznámení boží, my spokojený.
Ještě jednou dík
L & J
Pánové,
já vám oběma moc děkuji, oznámení i přání vypadají dobře a ještě ke všemu máte oba dva moc pěkné vizitky :-)
Přeji vám dobrou náladu, bez té to totiž jde výrazně hůř.
Mějte se fajn, Pavla
Mám je - a jsou super!
Díky T.L.
Po včerejších (velice inspirativních) dvou hodinách strávených na poště, ve frontě u okýnka, jsme konečně ukořistili Vámi zaslaná svatební oznámení. Vypadají hezky, tisk je kvalitní, k papíru taky není co dodat.
Děkuji, a mějte se pěkně......
S pozdravem, Svancar
Díky, vše dorazilo včas a k naší naprosté spokojenosti.
Ing. Gustav Rýzner
je to super. BEREM.
Děkuji. Lenka
Dobrý den,
mnohokrát Vás zdravím. Dneska jsem si na poště vyzvedla dobírku, oznámení vypadají skvěle, připadá mi, že lépe než na síti. Děkuji Vám, mějte se hezky.
Lucie Hasová
Dobrý den!!!
Vaše výtvory přišly, jsou úžasně vtipné a nápadité.......... Už se moc těšíme na reakce těch starších rodinných příslušníků, které, při pohledu na svatební oznámení napadnou jen holoubci a prstýnky v růžové, bleděmodré a zlaté barvě. Věříme, že spoustu z nich překvapíme.
Moc Vám děkujeme a do budoucna přejeme spoustu dalších dobrých nápadů!!!!
Michaela a Jiří
Vaše formulace mne absolutně nadchla a nechápu, že mě něco tak prostého a tím dokonalého dosud nenapadlo. To lze vysvětlit snad jedině přechodnou demencí. Ohledně obrázku se ozvu, ještě jsme se nerozhodli, v každém případě máte mou neskonalou vděčnost.
Jana
Děkuji za rychlé vyřízení a přeji hezký zbytek dne a mnoho spokojených zákazníků.
Petra Valentová
Dobrý den,
děkuji Vám za oznámení, včera jsem si je vyzvedla na poště, musím říct, že se opravdu povedla......vaši "flákači" to opravdu stihli rychle, aspoň něco funguje jak má. Mockrát Vám děkuji a přeji hodně úspěchů v práci!
Katka Klosová
Dobrý den,
ještě jednou Vám chci poděkovat za opravdu vyvedené svatební oznámení, ohlasy byly skvělé, někteří, co to ještě nemají "za sebou" dokonce o takovémto typu oznámení uvažují :-)
Mejte se moc hezky.
B. Solcová (Řeháková)
Dobrý den,
Včera jsem obdržel svatební oznámení a pozvánky a vše je v nejlepším pořádku, moc se nám líbí. Uvidíme, co na to hosté :-)))).
Přeju spoustu nových nápadů a hodně úspěchů.
S pozdravem
Marek Dymak
Dobrý den přeji,
oznámení dorazilo již dneska v pořádku.
Děkuji a jsem v naprostém obdivu.
Petr Hůla
Hezké ráno pane Botko,
včera dorazila zásilka. Dílo se velmi zdařilo a dneska ráno už bylo obdivováno kolegy z práce.
Ještě jednou díky a přejeme hodně spokojených zákazníků.
Blanka Kamarytová a Jan Gross
Srdečně zdravíme,
svatební oznámení dorazila v pořádku a jsme s nimi náramně spokojeni:) Snad to bude stejné s manželstvím.
Díky
Kamila + Matěj
Dobrý den!
Děkuji za vyhotovení a zaslání svatebních oznámení. Jsou skvělá, stejně jako Vaše dodací lhůty. Mnohokrát děkuji a ujišťuji Vás, že budu-li v budoucnu jěště někdy potřebovat tyto služby, obrátím se zcela jistě na Vás.
S pozdravem Tomáš Hanus
…Pošlete nám na zmíněnou adresu složenku s náklady, které si myslíte, že Vám tvorbou onoho paskvilu vznikly a doufám, že o sobě už nikdy neuslyšíme. Nejste ani vtipný, ani nijak zvlašť graficky zdatný, nechápu proto, kde berete své nekonečné sebevědomí. O Váš výtvor nemáme zájem.
Roman Vostrovský