Protože náš e-shop od začátku své existence nabízí pouze platbu dobírkou, netýká se nás nejnovější vynález státní správy v oboru „Jak ještě více, lépe a efektivněji naházet živnostníkům klacky pod nohy“, to jest slavné EET.
Pokud by ovšem tato výjimka ze zákona přestala platit a i my bychom byli nuceni pořídit si tuto nehoráznost, okamžitě zavíráme krám. A kdyby někoho zajímalo, proč si myslíme, že si ten estébáckej Jánošík zaslouží dostat ránu valaškou za uši (a s ním všichni ti, kteří mu tento zločin pomohli schválit, pamatujte na ně při volbách).
Tady je hezké shrnutí.

KontaktKontakt

Autoři: Většinu vyobrazených oznámení a pozvánek spáchal Pavel Botka, oznámení číslo 13, 16, 17, 19, 20, 29 a 32 má na svědomí Miroslav Hora. Autorem fotografií je Jiří Zahradník.
E-mail: Pokud se chcete na něco zeptat, napište na e-mail sem, Botka nebo Zahradník se vám pokusí odpovědět (malíř Hora nikomu odpovídat nebude, svatby jsou mu ukradené, zajímají ho pouze tantiémy).
Telefon: Pokud chcete výše zmíněným pánům vynadat osobně, Botka bez jakéhokoliv nadšení bere telefony na čísle 723 222 913, Zahradníkův lehce podrážděný tón si můžete vychutnat na čísle 606 646 800. Hora obvykle nebere telefony vůbec.


Botka se Zahradníkem jsou dosti nerudné figury a ne vždy adekvátně reagují do telefonu na dotaz, který za a) slyší po stopadesáteosmé, a za b) je dávno zodpovězen v rubrice FAQ.

Doporučujeme proto web pořádně přečíst, dá se předpokládat, že na většinu vašich všetečných otázek zde naleznete odpověď.
Adresa: Všechny uvedené persóny dokáží v oblasti užité grafiky vytvářet i jiné věci, než tyto truchlivé kartičky.
Spojit se s nimi můžete na oficiální adrese týmu SVATBYJINAK tady:
Pavel Botka, Nám. Českých bratří 7, 30100 Plzeň (IČ 68822731, živnostenský list vydán ŽO MÚ Plzeň 3 pod evidenčním číslem 340501-66493-01)
nebo tady:
Jiří Zahradník, K. Vokáče 15, 30100 Plzeň (IČ 49200054)
Svatební oznámení nabízíme i slovenským a německým příslušníkům, a to na stránkách:
www.svadbainak.sk
www.hochzeitanders.de